CRCW25121R10JNEG
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW25121R10JNEG
JLCPCB Part #
C4029746
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS