CRCW25121M78FKTG
MFR.Part #
CRCW25121M78FKTG
JLCPCB Part #
C2148037
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.78MΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount