CRCW25121K43FKTG
MFR.Part #
CRCW25121K43FKTG
JLCPCB Part #
C4303259
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount