CRCW25121K05FKEG
MFR.Part #
CRCW25121K05FKEG
JLCPCB Part #
C4127363
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS