CRCW25121K02FKEGHP
MFR.Part #
CRCW25121K02FKEGHP
JLCPCB Part #
C4196737
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 1.5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS