CRCW251216K0JNEGHP
MFR.Part #
CRCW251216K0JNEGHP
JLCPCB Part #
C3991395
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 16kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS