CRCW251215K0JNEH
MFR.Part #
CRCW251215K0JNEH
JLCPCB Part #
C2123033
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS