CRCW251213R7FKEG
MFR.Part #
CRCW251213R7FKEG
JLCPCB Part #
C2125451
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 1W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS