CRCW2512130RJNEG
MFR.Part #
CRCW2512130RJNEG
JLCPCB Part #
C2078326
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS