CRCW251212K0JNTG
MFR.Part #
CRCW251212K0JNTG
JLCPCB Part #
C4231152
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount