CRCW201091R0JNEFHP
MFR.Part #
CRCW201091R0JNEFHP
JLCPCB Part #
C4168395
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS