CRCW20108R45FKEF
MFR.Part #
CRCW20108R45FKEF
JLCPCB Part #
C3946900
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS