CRCW20108R20FKEFHP
MFR.Part #
CRCW20108R20FKEFHP
JLCPCB Part #
C2089267
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 400V 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS