CRCW201075K0JNTF
MFR.Part #
CRCW201075K0JNTF
JLCPCB Part #
C4327878
Description
-55℃~+155℃ 750mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount