CRCW2010750KJNEFHP
MFR.Part #
CRCW2010750KJNEFHP
JLCPCB Part #
C3999148
Description
-55℃~+155℃ 1W 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS