CRCW20106K80JNTF
MFR.Part #
CRCW20106K80JNTF
JLCPCB Part #
C4192988
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount