CRCW2010422RFKEFHP
MFR.Part #
CRCW2010422RFKEFHP
JLCPCB Part #
C4066987
Description
-55℃~+155℃ 1W 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS