CRCW20101M21FKTF
MFR.Part #
CRCW20101M21FKTF
JLCPCB Part #
C4026333
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount