CRCW2010182RFKTF
MFR.Part #
CRCW2010182RFKTF
JLCPCB Part #
C4165372
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount