CRCW2010165RJNTF
MFR.Part #
CRCW2010165RJNTF
JLCPCB Part #
C3939257
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount