CRCW201015K0JNEF
MFR.Part #
CRCW201015K0JNEF
JLCPCB Part #
C2080528
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 400V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS