CRCW12189R76FKEK
MFR.Part #
CRCW12189R76FKEK
JLCPCB Part #
C2143895
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS