CRCW121895R3FKTK
MFR.Part #
CRCW121895R3FKTK
JLCPCB Part #
C1698556
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount