CRCW1218887RFKEK
MFR.Part #
CRCW1218887RFKEK
JLCPCB Part #
C4215740
Description
-55℃~+155℃ 1W 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS