CRCW121886R6FKEK
MFR.Part #
CRCW121886R6FKEK
JLCPCB Part #
C2143814
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS