CRCW12187R50FKEKHP
MFR.Part #
CRCW12187R50FKEKHP
JLCPCB Part #
C1717343
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 200V 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS