CRCW12186R20FKEKHP
MFR.Part #
CRCW12186R20FKEKHP
JLCPCB Part #
C2089815
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 200V 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS