CRCW121868R0FKEK
MFR.Part #
CRCW121868R0FKEK
JLCPCB Part #
C2144049
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS