CRCW12184K30FKEK
MFR.Part #
CRCW12184K30FKEK
JLCPCB Part #
C2144418
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS