CRCW1218442KFKEK
MFR.Part #
CRCW1218442KFKEK
JLCPCB Part #
C2144318
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS