CRCW1218430RJNEK
MFR.Part #
CRCW1218430RJNEK
JLCPCB Part #
C3983759
Description
-55℃~+155℃ 1W 430Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS