CRCW121833K2FKTK
MFR.Part #
CRCW121833K2FKTK
JLCPCB Part #
C1698619
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount