CRCW121822R6FKEK
MFR.Part #
CRCW121822R6FKEK
JLCPCB Part #
C1694514
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.6Ω 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS