CRCW121820K0DHEKP
MFR.Part #
CRCW121820K0DHEKP
JLCPCB Part #
C4225085
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS