CRCW12181R20FKEK
MFR.Part #
CRCW12181R20FKEK
JLCPCB Part #
C2145634
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS