CRCW12181R10FKTK
MFR.Part #
CRCW12181R10FKTK
JLCPCB Part #
C1699021
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount