CRCW1218174RFKTK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW1218174RFKTK
JLCPCB Part #
C1698878
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 1W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount