CRCW121813R0JNEK
MFR.Part #
CRCW121813R0JNEK
JLCPCB Part #
C3922627
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS