CRCW1218115RFKEKHP
MFR.Part #
CRCW1218115RFKEKHP
JLCPCB Part #
C4106272
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 115Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS