CRCW1218107RFKEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW1218107RFKEK
JLCPCB Part #
C4228808
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS