CRCW1210910RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1210910RFKEAHP
JLCPCB Part #
C2081080
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS