CRCW1210825KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1210825KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4349588
Description
-55℃~+155℃ 750mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS