CRCW121078R7FKEAHP
MFR.Part #
CRCW121078R7FKEAHP
JLCPCB Part #
C4228008
Description
-55℃~+155℃ 750mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS