CRCW12106R80JNTA
MFR.Part #
CRCW12106R80JNTA
JLCPCB Part #
C4320756
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount