CRCW121069R8FKTA
MFR.Part #
CRCW121069R8FKTA
JLCPCB Part #
C4318758
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount