CRCW121068K0JNEA
MFR.Part #
CRCW121068K0JNEA
JLCPCB Part #
C4238407
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS