CRCW121066R5FKEAHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW121066R5FKEAHP
JLCPCB Part #
C4310721
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 66.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS