CRCW121062R0JNTA
MFR.Part #
CRCW121062R0JNTA
JLCPCB Part #
C4010496
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount