CRCW12105R11FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12105R11FKEAHP
JLCPCB Part #
C3967207
Description
-55℃~+155℃ 5.11Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS