CRCW121056K2FKEAHP
MFR.Part #
CRCW121056K2FKEAHP
JLCPCB Part #
C4162542
Description
-55℃~+155℃ 56.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS